چاپ
دسته: مقالات
بازدید: 565

  

فکر می کنید وقت آن است که شریکی برای  زندگی خود پیدا کنید ؟ یا بهتر است الان از آن صرفنظر کنید؟ به دلایل متعددی ممکن است در حالی که آمادگی داشتن یک رابطه پایدار و جدی را نداریم، برای داشتن رابطه زوجی تحت فشار قرار بگیریم. گاه به این دلیل که احساس تنهایی می کنیم ، و گاه چون اطرافیان فشار می اورند. برای این که بدانیم آمادگی وارد شدن به یک رابطه جدی را داریم یا نه، لازم است به مواردی توجه کنیم. نشانه های زیر می تواند به این که ببینیم آیا زمان وارد شدن به یک رابطه جدای و پایدار هست، یا بهتر است از مزایای مجرد بودن استفاده کنید و به ارزیابی درستی از خود بپردازید، کمک کند.

ممکن است برخی از این  نشانه ها را همزمان تجربه کرده باشید. اگر آنها به طور مرتب به ذهن شما خطور می کنند و درعین حال در مورد رابطه جدی فکر می کنید ، دست نگهدارید. بعضی اوقات ارزش مجرد بودن دست کم گرفته می شود. زمان مجردی شما اگر روی خودتان کار کنید، می تواند سرگرم کننده باشد. با آرامش و در زمان حال زندگی کنید و عمیقا به این فکر کنید که آیا آن چیزی که در زندگی شما گم شده یک رابطه است؟ یا چیز دیگری؟

و اگر هیچیک از این نشانه ها را ندارید و به دنبال رابطه هستید ، صبور باشید و به جستجو ادامه دهید. به بهترین شکل ممکن ، ازموقعیت فعلی خود لذت ببرید، و برای تغییرو بدست گرفتن فرصت هایی که درمسیرزندگی تان قرار میگیرد، انعطاف پذیر باشید .

 

 

 مهناز مرادی "مشاور- زوج درمانگر"

مطالب و ویدئوهای ما را در صفحه اینستاگرام مرکز دنبال کنید

Sahiandish_moshavere#